Weazer
Дата и время
Температура
0°C
Тиск
751мм
Вологість
81%
Вітер
3.0 м/с
Народный прогноз погоды: В этот день почитается память преподобного ?ринарха, затворника. Судили о погоде этого дня по месяцу: если около него был туманный круг, ожидали метели. Наши предки прислушивались к лесу и наблюдали за животными, чтобы узнать предстоящую погоду. Если в этот день лес трещит — мороз будет стоять долго, если лес шумит, вскоре будут снег и оттепель. Если на ?ринарха кошка мордочку прячет — быть морозу; собака лежит, свернувшись — к холоду, вытянувшись — к теплу.

 

 

 Біла-Церква - адміністративний центр Київської області. Розташований в 80 км на південь від Києва на річці Рось. Населення 205 тис. Жителів.

 Біла-Церква - місто з дуже давнім історичним минулим. Місто розташоване по обидва боки річки Рось. Перше зареєстроване поселення на цій території датується 6-м ст.

Оккупация города Белая Церковь Після перших же повідомлень по радіо про розбій­ницький напад на СРСР фашистської Німеччини робіт­ники і службовці почали збиратися на своїх підприємст­вах і в установах, хоча день був вихідний. Душевний стан кожного з них дуже точно передав письменник-фронтовик Костянтин Симонов: «Здавалося б, всі давно че­кали війни, а все-таки в останню хвилину вона звалилася, як сніг на голову» .