Weazer
Дата и время
Температура
+3°C
Тиск
745мм
Вологість
40%
Вітер
6.0 м/с
Народный прогноз погоды: 24 марта почитается память святого Софрония премудрого, патриарха ?ерусалимского. Как известно, март - это достаточно холодный месяц, поэтому заморозки и метели для него вполне нормальное явление. В старину заметили, что пушистый иней в этот день предвещает хорошую погоду. "Если в этот день уходящий март уносит холода, летом будет тепло". В это время начинается раннее сокодвижение березы.

 

 

 Біла-Церква - адміністративний центр Київської області. Розташований в 80 км на південь від Києва на річці Рось. Населення 205 тис. Жителів.

 Біла-Церква - місто з дуже давнім історичним минулим. Місто розташоване по обидва боки річки Рось. Перше зареєстроване поселення на цій території датується 6-м ст.

Оккупация города Белая Церковь Після перших же повідомлень по радіо про розбій­ницький напад на СРСР фашистської Німеччини робіт­ники і службовці почали збиратися на своїх підприємст­вах і в установах, хоча день був вихідний. Душевний стан кожного з них дуже точно передав письменник-фронтовик Костянтин Симонов: «Здавалося б, всі давно че­кали війни, а все-таки в останню хвилину вона звалилася, як сніг на голову» .