Weazer
Дата и время
Температура
+12°C
Тиск
745мм
Вологість
54%
Вітер
4.5 м/с
Народный прогноз погоды: 18 июля почитается память преподобного Афанасия Афонского. В народе в этот день отмечали месяцев праздник. На Афанасия месяц продолжает играть, что предвещает хороший урожай. Наши предки в этот день следили за облаками: если на небе плывут желтые, словно мед, облака - к дождю. По этому поводу говорили: "С гнилого кута (юго-запада) наволокло тучи - будет дождь".

 

 

 Біла-Церква - адміністративний центр Київської області. Розташований в 80 км на південь від Києва на річці Рось. Населення 205 тис. Жителів.

 Біла-Церква - місто з дуже давнім історичним минулим. Місто розташоване по обидва боки річки Рось. Перше зареєстроване поселення на цій території датується 6-м ст.

Оккупация города Белая Церковь Після перших же повідомлень по радіо про розбій­ницький напад на СРСР фашистської Німеччини робіт­ники і службовці почали збиратися на своїх підприємст­вах і в установах, хоча день був вихідний. Душевний стан кожного з них дуже точно передав письменник-фронтовик Костянтин Симонов: «Здавалося б, всі давно че­кали війни, а все-таки в останню хвилину вона звалилася, як сніг на голову» .